Oferta oklejania samochodów folią reklamową – wyróżnij się na drodze!

Witamy w świecie kreatywnego i efektywnego marketingu mobilnego! Jesteśmy doświadczoną Ageencją Reklamową specjalizującą się w oklejaniu samochodów folią reklamową. Dzięki naszej profesjonalnej usłudze od ponad 23 lat, możesz zamienić swój pojazd w mobilną tablicę reklamową, przyciągając uwagę potencjalnych klientów na każdym kilometrze.

Oklejamy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, specjalne, tiry, cysterny w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Reklama na samochodzie to ekonomiczny i trwały sposób na pokazanie swojej firmy klientom.

Dlaczego oklejanie samochodów to inwestycja w skuteczny marketing?

  1. Mobilność reklamy na samochodzie: Samochód oklejony profesjonalnie i estetycznie staje się ruchomą wizytówką Twojej firmy. Nieograniczony zasięg i potencjał docierania do różnych grup docelowych sprawiają, że to inwestycja w reklamę, która zawsze jest w ruchu.
  2. Wzmacnianie brandingu: Dzięki unikalnemu wzornictwu i umieszczonym na samochodzie logo, sloganom czy informacjom reklamowym, wyróżnisz się na drodze, budując jednocześnie rozpoznawalność marki.
  3. Elastyczność i niskie koszty: Oklejanie samochodów folią reklamową to sposób na skuteczną reklamę przy relatywnie niskich kosztach w porównaniu do innych form promocji.
  4. Ochrona powłoki lakierowej: Profesjonalnie dobrana folia ochronna nie tylko reklamuje, ale także chroni lakier samochodu przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV.
  5. Dostosowanie do różnych pojazdów: Nasza oferta obejmuje oklejanie różnych typów pojazdów, od samochodów osobowych, ciężarówek, tirów, po pojazdy dostawcze i specjalne. Dzięki temu możesz dopasować kampanię do charakterystyki swojej floty.

Drukarnia wielkoformatowa

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach, zainspirowała nas do stworzenia własnej drukarni. U nas możecie zamówić wydruki na foliach, banery reklamowe, naklejki podłogowe, fototapety i wiele innych materiałów, których do skutecznej reklamy potrzebuje każda firma. Porozmawiajmy i wspólnie ustalmy, jak możemy wesprzeć Waszą markę.

Co jest tansze malowanie czy oklejanie?

Wielu użytkowników decyduje się na oklejanie nowego samochodu w celu zmiany koloru karoserii. Jest to więc również forma tuningu optycznego samochodu. Całkowita zmiana koloru auta jest przy tym znacznie tańsza niż lakierowanie.

Czy warto okleić samochód folią?

Foliowanie samochodu to również świetny sposób na ochronę nadwozia przed korozją. Taka dodatkowa warstwa eliminuje negatywny wpływ czynników atmosferycznych na lakier, bo powstrzymuje przedostawanie się choćby soli. Folia ochronna na samochód chroni nie tylko karoserię, ale i wartość auta.

Ile czasu wytrzyma folią na samochodzie?

Folia zmienia kolor wraz z wiekiem – coś w tym jest. Jednak głównie z powodu stopniowo postępującego zabrudzenia, a nie samej degradacji materiału. Dzisiejsze folie wytrzymują na samochodach nawet 10 lat bez żadnych oznak zużycia.

Czy oklejanie samochodu niszczy lakier? Czy folia chroni?

Folia jest jego idealnym zabezpieczeniem, nie niszczy auta, proces jest odwracalny. Oklejone folią auto jest odporne na czynniki atmosferyczne. Foliowanie samochodu to również świetny sposób na ochronę nadwozia przed korozją. Taka dodatkowa warstwa eliminuje negatywny wpływ czynników atmosferycznych na lakier, bo powstrzymuje przedostawanie się choćby soli.

Folia na auto chroni lakier przed rysami, odpryskami kamieni, delikatnymi otarciami czy drobnymi szkodami parkingowymi. Dodatkowo praktycznie każda folia ochronna na samochód posiada zdolność samoregeneracji, która na długie lata pozwoli pozbyć się problemu psujących wygląd lakieru rys.

Dlaczego wybrać naszą firmę? Agencja Reklamowa DEMO zaprasza!

  1. Doświadczenie i profesjonalizm: Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, dla których oklejanie samochodów to nie tylko praca, ale pasja. Dzięki naszym 23 latom praktyki możemy zagwarantować wysoką jakość usług.
  2. Kreatywność w projektowaniu: Nasze studio graficzne tworzy oryginalne projekty dopasowane do Twoich potrzeb i branży. Posiadamy własną drukarnię cyfrową. Dbamy o to, aby Twoja reklama była zarówno estetyczna, jak i skuteczna.
  3. Wykorzystanie najwyższej jakości folii: Stawiamy na trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Korzystamy z folii renomowanych producentów firm 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe.
  4. Szybki montaż i dostosowanie do grafiki: Działamy sprawnie, dostosowując się do Twoich oczekiwań. Montaż folii jest szybki, a efekty imponujące.
  5. Konkurencyjne ceny i indywidualne podejście: Oferujemy atrakcyjne ceny, a nasze podejście jest indywidualne. Zawsze dostosowujemy ofertę do specyfiki Twojej firmy.
oklejanie samochodów Warszawa

Referencje i realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio na stronie internetowej www.demo.biz.pl Dzięki naszym usługom oklejania samochodów, firmy z różnych branż zyskały nowe możliwości reklamy, zwiększając jednocześnie rozpoznawalność i skuteczność działań marketingowych.

Oklejanie pojazdów Warszawa – oklejaliśmy flotę pojazdów firm: Ferrero, Haribo, Eurocash, Bakalland, Łomża, Fraikin. Agencja Reklamowa Demo tworzy od ponad 15 lat profesjonalną reklamę na samochodach firmowych.

Reklama na samochodach we Wrocławiu: oklejaliśmy flotę samochodów dostawczych firm: Amrest (KFC, Pizza Hut), Nordis, Grupa Otmuchów, Zakłady Mięsne Łukosz.

Reklama na samochodach Katowice – oklejanie samochodów dostawczych i osobowych firm: Fuchs, ZM Henryk Kania, Havi Logistics, Sokołów, Iglotex.

Reklama na samochodach Poznań – współpraca z firmami: LORENZ BAHLSEN, Hochland, Kreisel, Terravita, Żabka.

oklejanie samochodów Warszawa

Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i rozpocząć nową erę skutecznej reklamy mobilnej! Razem możemy uczynić Twoją firmę widoczną na każdej trasie.

Agencja Reklamowa Demo,

kom: + 48 726 202 037
tel: + 48 89 533 07 67

marketing@demo.biz.pl

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zainwestowali w reklamę, która zawsze jest w ruchu!