Oklejanie pojazdów firmowych Warszawa

Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIR-y, cysterny, specjalne, całe floty firmowych pojazdów w Warszawie. Nasze punkty obsługi klienta na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic i innych miast.

Agencja Reklamowa Demo

Warszawa, tel. 783 838 310

Agencja Reklamowa DEMO – Oklejanie samochodów Warszawa, mieliśmy przyjemność oklejać pojazdy firm: Ferrero, Haribo, Eurocash, Bakaland, Łomża, Fraikin.

Szambo betonowe 10m3

Produkcja, sprzedaż i montaż i transport szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Od 2001 roku projektujemy, planujemy i realizujemy oklejanie samochodów i innych środków transportu firmowego na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. Ponad 20 tys realizacji.

Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIRy, specjalistyczne. Realizacja zlecenia reklamy na samochodzie na terenie całego kraju.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Reklama na samochodach w Warszawie

Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIR-y, całe floty na terenie całego kraju, w tym w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Olsztynie. Zobacz nasze Realizacje. Pracujemy dla największych polskich firm.

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. W produkcji stosujemy folie najwyższej jakości, zapewniające znakomite, nasycone kolory, doskonałe odwzorowanie szczegółów, a także wieloletnią trwałość. Reklama na samochodzie jest najbardziej uniwersalną i efektowną formą, bez żadnych ograniczeń dla wyobraźni. Folia jest całkowicie bezpieczna i chroni karoserię!

oklejanie samochodów Warszawa

Oklejanie samochodów – od projektu do realizacji. Reklama na samochodach. Posiadamy najlepszych grafików, własną drukarnię wielkoformatową, najwyższej klasy folię do oklejania.

Korzyści z oklejenia samochodu reklamą

  • Wysoka skuteczność reklamy!
  • Szybki zwrot z inwestycji w oklejenie samochodu
  • Szeroki zasięg reklamy, gdziekolwiek jest auto
  • Niższe koszty w stosunku do tradycyjnego lakierowania, proces 100% odwracalny
  • Bogata kolorystyka folii pozwalają na optymalne dopasowanie do potrzeb klienta
  • Atrakcyjny wyglądu pojazdu
  • Bezpieczne dla samochodu
  • Chroni lakier przed uszkodzeniami
  • Nasycone kolory, doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz wieloletnią trwałość

Oklejanie pojazdów w Warszawie

Zadzwoń już dziś! tel. 783 838 310

Zapraszamy! Reklama na samochodzie. Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie.

oklejanie samochodów Warszawa