Oklejanie samochodów Poznań

Reklama na samochodzie to ekonomiczny i trwały sposób na pokazanie swojej firmy klientom. Wykonujemy oklejanie samochodu reklamą (grafika, napisy, loga, szyby itd) lub zmiany koloru całego samochodu lub elementów np. dach, maska itp.

Reklama na pojeździe pracuje cały czas przez cały rok:
– dla zwiększenia ilości klientów dla twojego biznesu,
– większa zyski w firmie
– buduje zaufanie do twojego biznesu
– klienci widza cię wszędzie

Oklejamy samochody folią w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Olsztynie. Agencja Reklamowa DEMO to fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów i techniki do klejonych powierzchni, własna drukarnia wielkoformatowa.

Oklejanie samochodów Poznań

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów folią. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Nasi klienci mogą wybrać interesujący ich kolor, teksturę oraz typ folii spośród kilkuset rodzajów. Zastosowanie oklejenia pozwala nie tylko uniknąć znacznych kosztów związanych z lakierowaniem pojazdu, ale także umożliwia łatwy powrót do pierwotnego koloru i jego ochronę. Cały proces przebiega bez najmniejszej szkody dla oryginalnego lakieru, który po ewentualnym usunięciu folii pozostaje w idealnym stanie.

Oklejanie reklamowe samochodów, oznakowanie flot pojazdów osobowych jak i ciężarowych w barwy firmowe oraz graficzne. Twoje auto to darmowa mobilna reklama!

PROFESJONALNA REKLAMA NA POJAZDACH

Reklama mobilna to doskonały sposób na promocję Twojej działalności. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów. Tworzymy projekty i wyklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR’y, przyczepy. Materiały przez nas stosowane są najwyższej jakości. Dzięki naszej staranności i estetyce wykonania, stale powiększamy grono naszych zadowolonych Klientów.

Mobilna reklama to tani, a przy tym bardzo skuteczny sposób na reklamę o dużym zasięgu, która pozwala dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów, a w rezultacie – na zwiększenie sprzedaży i zysków. Z naszą mobilną reklamą to takie proste – wystarczy tylko że jeździsz swoim samochodem tak, jak zawsze!

Wykorzystujemy:

– aplikacje z folii monomerycznych (płaskie powierzchnie)
– aplikacje z folii polimerowych (małe przetłoczenia – nierówne powierzchnie)
– aplikacje z folii wylewanych (większe przetłoczenia – zróżnicowanie powierzchnie)
– grafiki reklamowe – wektorowe (wycinane z folii samoprzylepnych)
– grafiki reklamowe pełno kolorowe – drukowane w wielkim formacie
– reklamy typu collage – połączenie reklam wektorowych z pełno kolorowymi wydrukami wielkoformatowymi.

Kontakt:

Agencja Reklamowa Demo

kom: + 48 783 838 310
tel: + 48 89 533 07 67

marketing@demo.biz.pl