Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Od 20 lat zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron i sklepów www. Jeśli poszukują Państwo profesjonalistów a zarazem pasjonatów pozycjonowania – zapraszamy do kontaktu.

Optymalizacja strony internetowej

SEO Optymalizacja to najważniejszy element w pozycjonowaniu strony. Wszystko zaczyna się od dobrze wykonanej strony internetowej – aby robot Google, który odwiedza naszą stronę umieścił ją jak najwyżej w wynikach wyszukiwania pod wybrane przez nas frazy. Niestety ponad 90% stron które analizujemy nie spełniają nawet połowy wymagań podanych przez Google. Od tego zaczynamy każde nasze działanie – analiza SEO i optymalizacja serwisu – poprawy linkowania wewnętrznego, prędkości ładowania strony, doboru odpowiednich tytułów podstron, nagłówków, treści, UX. Optymalizacja SEO jest bardzo ważne, nie można jednak zapominać o użytkownikach, aby np. tekst na stronie www był zrozumiały, niósł dużo praktycznych informacji, strona szybko się ładowała.

Pozycjonowanie stron

Działamy lokalnie. Nasi Klienci to firmy z Warszawy, Katowic, Zabrza, Wrocławia, Wiednia, Poznania, Piotrkowa Trybunalskiego. Działając online granice nie istnieją, a odległości zacierają się.

Pozycjonowanie lokalne

Część Klientów działa na całą Polskę, jednak większość z nich to małe i średnie firmy działające lokalnie. To dla nich pozycjonujemy lokalne frazy typu „pizzeria Katowice”, „szkolenia bhp Katowice”, „galwanizacja Śląsk”, czy też „pomoc drogowa Chorzów”. Daj się znaleźć Klientom i skontaktuj się z nami. Przed rozpoczęciem prac na stronie wykonujemy jej SEO audyt, sprawdzamy konkurencyjność fraz, ich właściwy dobór, szanse na wejście do TOP10 w wynikach google.pl.

Przykład wyników strony wykonanej przez nas w styczniu 2021r. i pozycjonowanej cały czas:

pozycjonowanie Katowice Zabrze Sosnowiec Bytom Chorzów Śląsk

Pomagamy w ogólnie pojętym marketingu internetowych. Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem strony www (strony firmowej/sklepu/bloga) – napisz do nas emaila podając adres www strony oraz  przyładowe frazy do pozycjonowania do wyceny.

Pozycjonowanie lokalne  (Local SEO) to zwiększanie widoczności lokalnych przedsiębiorców w wyszukiwarce google.pl, optymalizując ich witryny internetowe.

Zwiększając widoczność lokalnych przedsiębiorstw w organicznych wynikach wyszukiwania, rezygnujemy z ogólnych słów kluczowych na rzecz słów kluczowych z lokalizacjami.

Pozycjonowanie strony internetowej a dobór odpowiednich fraz

Pozycjonowanie stron to inaczej podnoszenie strony w wynikach wyszukiwania Google pod wybrane przez nas słowo. Aktualnie na pozycjonowanie wpływa ponad 500 czynników co sprawia że staje się coraz bardziej czasochłonne a co za tym idzie kosztowne. Przed podjęciem działań zawsze przeprowadzamy szczegółowy audyt strony aby sprawdzić co powoduje że stronie nie znajduje się na wysokich miejscach w wyszukiwarce.

 • Analiza SEO, struktury, linkowania
 • Optymalizacja strony www
 • Pozycjonowanie lokalne, na całą Polskę, Niemcy, Hiszpania
 • Google Adwords
 • Tworzenie stron www
 • Audyty SEO

Optymalizacja Twojej wizytówki w Google maps jest ważnym elementem strategi na rynku lokalnym.

Link building

Budowanie wysokiej jakości profilu odnośników jest i będzie jednym z najważniejszych czynników w pozycjonowaniu.

SEO jest jedną ze skuteczniejszych i bardziej popularnych metod pozycjonowania stron, jednak nie jedyną. SEO polega na ciągłej optymalizacji treści, technicznych aspektów budowy witryny oraz odnośników prowadzących do serwisu aż do osiągnięcia docelowych pozycji, a także później w celu ich utrzymania. Pozycjonowanie stron daje możliwość rozwoju biznesu w wielu obszarach – poza dotarciem do nowych klientów, dzięki widoczności w wyszukiwarce wzbudzisz zaufanie i zbudujesz świadomość swojej marki.

O optymalizacji nie ma natomiast mowy w przypadku stosowania np. zautomatyzowanych metod pozycjonowania, które są nastawione na generowanie dużych ilości linków przychodzących do strony bez dbałości o ich możliwie najwyższą jakość.

Google nie jest jedyną wyszukiwarką, jednak najbardziej popularną i zdecydowanie dominuje nad innymi również w skali międzynarodowej. W Polsce obejmuje ponad 96,6% wyszukiwań w internecie. Aż 93% ankietowanych wskazało na odwiedziny z wyszukiwarki, jako najbardziej rentowną i skuteczną formę reklamy w internecie.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Czy istnieje cennik pozycjonowania? Wycena pozycjonowania dla każdej strony www czy frazy jest przez nas indywidualnie przygotowana. Cena pozycjonowania jest uzależniona od konkurencyjnosci branży w jakiej działasz, stanu Twojej strony, jakości metod dobranych do realizacji usługi oraz Twoich celów. Przy określeniu ceny pozycjonowania ważnym elelmentem jest również jakim budżetem dysponujesz. Możemy się rozliczać wyłącznie za efekty pozycjonując wybrane frazy lub też na abonament w celu podniesienia najważniejszych fraz i podniesienia maksymalnie oglądalności serwisu.

Nasze zalety:

 • płatność tylko za efekty, brak abonamentu (w przpadku kilkuletnich serwisów),
 • prosta umowa na min. 6-8 miesięcy,
 • okres 1 miesięczny wypowiedzenia umowy,
 • miesięczne raporty z pozycji serwisu na dane frazy,
 • posiadamy własne zaplecze pozycjonerskie,
 • nie kupujemy linków, nie spamujemy,
 • darmowe porady na temat marketingu internetowego,
 • nie stosujemy automatów do linkowania,
 • optymalizacja strony darmowa po podpisaniu umowy pozycjonowania strony.