Zamki dmuchane – sprzedaż, wynajem

Zamki dmuchane

Dmuchańce produkujemy na zamówienie ale posiadamy również urządzenia już uszyte i gotowe do odbioru. Wynajmujemy zamki dmuchane, dmuchańce do obsługi imprez masowych dla dzieci w atrakcyjnych cenach na terenie Częstochowy i całego Śląska. Również można go kupić – zarówno wymiary, rodzaj, wygląd, kolorystyka, szata graficzna dmuchańca są wcześniej uzgadniane z Klientem.

Zapewniamy atrakcje dla dzieci i młodzieży na imprezach, festynach, festiwalach, świętach, piknikach, dożynkach, urodzinach, komunii, weselach i wielu innych imprezach.

Zamki dmuchane – sprzedaż, produkcja, wynajem na imprezy

Zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo w zakresie doboru urządzeń i atrakcji, dlatego zachęcamy do współpracy i zapewniamy, iż będą Państwo w stu procentach zadowoleni z naszych usług. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją. Posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Zawsze bezpieczeństwo dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Również po okresie gwarancji w serwisie naprawiamy sprzęt.

Sprzedajemy i wynajmujemy na terenie całego Śląska dmuchańce, zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, dmuchańceskakańce, euro-bungee, trampoliny ogrodowe, dmuchane place zabaw, suche baseny z piłeczkami – i inne atrakcje na imprezy czy festyny. Nasza firma działa w zakresie rozrywki i rekreacji. Zapewniamy atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Produkcja dmuchańcy, wynajem i serwis dmuchańców

Produkcja i serwis dmuchańcy

Proponujemy również nasze usługi w zakresie konserwacji, naprawy i wszelkich przeróbek Waszych urządzeń.

Dla naszych klientów serwis przez rok w cenie urządzeń.

Po upływie okresu gwarancyjnego również oferujemy swoją pomoc.

Zajmujemy się naprawami dmuchańców (naprawa poszycia), oraz różnego rodzaju przeróbkami. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, zgrzewarki oraz wykwalifikowanych pracowników.

Wszystkie usługi serwisowe wykonujemy szybko, sprawnie i tanio. Na nasze usługi udzielamy gwarancji. Telefon do serwisu: 500-407-062

poniżej nasze przykładowe dmuchańce, zamki dmuchane:

    

STD Wypożyczalnia i produkcja dmuchańcy

ul. Sienkiewicza 40

42-256 Olsztyn koło Częstochowy

woj. śląskie

kom.: 500-407-062

e-mail: dmuchancesprzedazwynajem@gmail.com