Dobieramy personel do konkretnych zadań. Oddelegowujemy osoby o odpowiednich cechach i kwalifikacjach do pokazów mody, fotoreklamy, bankietów, konferencji, targów, imprez integracyjnych promocji, akcji ulicznych i marketowych.

Posiadamy kilkanaście oddziałów terenowych oraz ogromną ofertę wynajmu personelu – od hostess i hostów kończąc na kierowcach, kelnerach, fotoreporterach, firmie cateringowej. W naszej bazie znajduje się ponad 2 tysiące dziewczyn hostess, modelek i fotomodelek z całej Polski. Większość z nich doskonale zna język obcy i wielokrotnie pracowała jako hostessy.

Agencja hostess

Zapewniamy hostessy:

  • VIP
  • modelki
  • tłumaczki
  • na promocje
  • na stoiska targowe
  • na gale i pokazy

Agencja zajmuje się organizacją profesjonalnych pokazów mody, a także sesji artystyczno-reklamowych, zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy – od projektu do produktu finalnego z udziałem naszych najlepszych modelek. Współpracującym z nami modelkom zapewniamy udział także w kampaniach promocyjno-reklamowych

Od lat wspieramy organizatorów targów, wystaw z kraju i zagranicy, zapewniając udział naszych najlepszych hostess i hostów. Szukając odpowiednich osób zawsze zwracamy uwagę na takie cechy jak pracowitość, uczciwość, elokwencję, dbając o to, by zawsze godnie reprezentowały Państwa firmę.

Naszych pracowników cechuje punktualność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista. Wielu z nich zna języki obce.

Dbamy o jak najlepsze przygotowanie naszych pracowników. Dlatego każdą organizowaną akcję promocyjną poprzedzamy wnikliwym rozpoznaniem potrzeb każdego z naszych klientów.

Opisz dokładnie ile potrzebujesz hostess/hostów, kiedy ma miejsce event i jakie godziny pracy przewidujesz. Jeśli potrzebujesz wyceny strojów i dodatkowych usług też zawrzyj to w wysyłanej wiadomości. Wszystkie dodatkowe informacje pomogą nam przygotować wycenę jak najbardziej zbliżoną do Twoich oczekiwań.