Bejce do drewna kolory

Minwax® to szeroka  paleta kolorów farb, lakierów, bejc do drewna. Oferujemy również bejce żelowe, lakierobejce, bejce rustykalne, chusteczki do nasączone bejcą  nie tylko w kolorach drewna.

Bejce kolory

Bejca do drewna w odróżnieniu od tradycyjnej farby nie zasłania znajdujących się na powierzchni naturalnych sęków czy innych powstałych elementów, dzięki czemu tak pomalowana powierzchnia wygląda bardzo naturalnie. Umożliwia odnowienie starych mebli jednocześnie sprawiając, że pozostaną one naturalne.

Oferujemy je w wersji olejnej i wodnej, pierwsza z nich doskonale sprawdzi się do wykończeń i parkietów, ale również do barwienia drzwi, szafek oraz mebli. Co więcej można stosować ją na świeżym lub już oszlifowanym drewnie.

Bejca do drewna

Bejce wodne

Bejce wodne są ekologiczne, ponieważ są sporządzone na bazie wody. W zależności od rodzaju drewna zalecamy różne systemy, które akcentują lub odmieniają naturalny wygląd drewna. Dzięki naszemu systemowi mieszania bejc możemy dostarczyć w krótkim czasie indywidualne odcienie barw. Oryginalne wzorce kolorów bejc znajdują się na naszych wzornikach bejc.

Kolory widoczne na ekranie  zostały wygenerowane elektronicznie i służą jedynie do celów porównawczych. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów. Pamiętaj, że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Zawsze testuj farbę na niewidocznym kawałku drewna.

D&Z Concept Sp. z o.o.
tel.:+48 22 826 65 63
e-mail: kontakt@minwax.pl