Drukarnia cyfrowa

Jeśli poszukujesz profesjonalnej i rzetelnej firmy oferującej druk online, to drukarnia internetowa Fastprint spełni Twoje wymagania. Firma oferuje nie tylko najtańsze ceny usług oraz całkowicie darmowy transport, ale także dogodną pomoc graficzną w przygotowywaniu projektów.

Drukarnia online umożliwia fachowe opracowanie różnorodnych produktów, takich jak drukowowanie plakatów, kalendarze, katalogów, ulotek, a także druk obrazów na płótnie, liter i cyfr na folii, banerów, siatki typu mesh oraz folii one way vision. Fastprint daje swoim klientom możliwość samodzielnego przygotowania projektu do druku, zaś w razie niespełniania obowiązujących w drukarni kryteriów, zostaje on bezpłatnie odesłany do korekty. Założyłeś firmę i dbasz o jej pozytywny wizerunek? W takim razie nie może w nim zabraknąć firmowych kopert, papieru, notesów oraz długopisów, których wydruk i oprawa są dopracowane pod każdym detalem. Fastprint dba nie tylko o wysoką jakość swoich wydruków, ale także o satysfakcję ze strony klienta, dlatego zawsze proponuje kilka atrakcyjnych ofert cenowo-usługowych.

Sprawny kontakt, szybki termin realizacji usług, przejrzyste zasady płatności oraz liczne promocje i atrakcyjne ceny – to główne powody, dla których warto rozpocząć współpracę z drukarnią internetową Fastprint.

Oklejenia samochodu reklamą

Agencja Reklamowa DEMO oferuje profesjonalne oklejanie floty pojazdów folią, druk wielkoformatowy we własnej drukarni.

Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. W produkcji stosujemy folie najwyższej jakości, zapewniające znakomite, nasycone kolory, doskonałe odwzorowanie szczegółów, a także wieloletnią trwałość. Reklama na samochodzie jest najbardziej uniwersalną i efektowną formą, bez żadnych ograniczeń dla wyobraźni. Nasza agencja reklamowa w Olsztynie oferuje pełnokolorowe wydruki odporne na warunki atmosferyczne i w pełni bezpieczne dla pojazdu. Oklejanie samochodu pozwala uzyskać niepowtarzalny wygląd auta. Grafika reklamowa na pojazdach to reklama mobilna i ochrona lakieru na lata

Korzyści:

  • wysoka skuteczność reklamy mobilnej
  • szybki zwrot z inwestycji w oklejenie samochodu
  • szeroki zasięg reklamy, gdziekolwiek jest auto
  • bezpieczne dla samochodu
  • nasycone kolory, doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz wieloletnią trwałość

Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Zadzwoń: 783 838 310 lub 89 533 07 67.