Klub Dekada to miejsce, które przenosi nas w czasie do lat 80. i 90., kiedy to dyskoteki były w pełnym rozkwicie. Znajduje się na ulicy Grójeckiej 19/25 w Warszawie i jest prawdziwym mekką miłośników muzyki i tańca.

Co oferuje klub Dekada?

Atmosfera retro

Klub Dekada to sentymentalna podróż do przeszłości. Przenosi nas do czasów, gdy parkiety tętniły życiem, a dźwięki muzyki disco i dance były na topie. Dekada to przede wszystkim miejsce taneczne. Na parkiecie można wytańczyć się do białego rana przy najlepszych hitach. Energia i atmosfera są niepowtarzalne.

Dekada to przede wszystkim klub muzyczny. Jego misją jest generowanie pozytywnych emocji poprzez dźwięk, taniec, światło i obraz. Oferuje różnorodny repertuar muzyczny, łącząc klasykę z nowoczesnymi nurtami klubowymi. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 18-29.02.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Klub organizuje różnego rodzaju imprezy tematyczne, koncerty, występy artystów i DJ-ów. Każdy wieczór w Dekadzie jest wyjątkowy.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Wystrój klubu

Klub jest urządzony w stylu retro, nawiązującym do legendarnych nowojorskich klubów disco. Oryginalne elementy scenerii, oświetlenie i dekoracje tworzą niepowtarzalny klimat. Dekada ma kilka sal, w których można się bawić. Każda sala ma swój unikalny charakter i oferuje różne doznania muzyczne.

Potańczyć w klubie Dekada

Klub Dekada w Warszawie to przede wszystkim klub taneczny. Na parkiecie można wytańczyć się do ulubionych kawałków i poczuć prawdziwą energię muzyki. To miejsce dla osób, które kochają tańczyć i bawić się w gronie przyjaciół. Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, dobrego klimatu i tańca, koniecznie odwiedź klub Dekada na ulicy Grójeckiej. To miejsce, gdzie czas się zatrzymuje, a dobre emocje są gwarantowane!

Klub Dekada w Warszawie

ul. Grójecka 19/25
02-021 WARSZAWA

REZERWACJA
pon. – pt.: 10:00 – 17:00
mobile: +48 600 856 571

Impreza 10 lutego 2024:

DEKADA: #CarnivalSuperStar • DJ Adamus • DJ Funktion • DJ Damson • Carnival Stars – 10 lutego 2024

Jest taka jedna noc w roku, w którą karnawał sięga zenitu! Bawimy się do przepełnionych żarem setów o które zadbają nasze Carnival SuperStars DJ Adamus & DJ Funktion!
Całości dopełni żywiołowe show niesamowitych dziewczyn z Carnival Stars !

Drugi parkiet rozgrzeje do czerwoności DJ Damson

♯MUSIC:
DJ Adamus
DJ Funktion
Performance: Carnival Stars

DJ Damson

♯OPEN: 22:00
♯WSTĘP:
– Panie do godziny 23:00 wejście free
– bilety 30 pln
♯ŚNIADANIE » 05:00

♯Rezerwacja:
OnLine: https://emenago.com/i/dekadaklubwarszawa
Mobile: +48600856571
E-mail: rezerwacja@dekada.pl

zdjęcia: fanpage klubu Dekada