Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa w zakresie języka angielskiego we Wrocławiu

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego Jacka Kasprzyka zapewnia kompleksową obsługę tłumaczeniową w zakresie języka angielskiego. Nasze usługi obejmują tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Tłumaczymy dokumenty sądowe, teksty urzędowe, teksty prawnicze, ekonomiczne i reklamowe. Specjalizujemy się w z tłumaczeniach prawniczych, ekonomicznych, marketingowych, naukowych i technicznych. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, branżowe tłumaczenia  specjalistyczne oraz tłumaczenia ekspresowe.

Tłumaczenia ustne

Zapewniamy również obsługę w zakresie tłumaczeń ustnych takich wydarzeń, jak czynności notarialne, spotkania biznesowe, negocjacje, czy śluby w urzędzie stanu cywilnego. Zapewniamy szybki kontakt, atrakcyjne ceny i dostosowanie stylu językowego do potrzeb klienta.

Nasze doświadczenie

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Super promocje!

Szczegóły promocji- kliknij

Możemy poszczycić się ponad 9-letnim doświadczeniem w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego, udaną współpracą z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi i niesłabnącym zadowoleniem naszych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji i doskonałą jakość naszych tłumaczeń. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny tłumaczenia i ustalenia warunków realizacji usługi zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.tlumaczenia-kasprzyk.pl.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!