Druk wizytówek w drukarni internetowej Kraków

Wizytówki są podstawowym składnikiem dobrego wizerunku nowoczesnej firmy. Ułatwiają zawieranie kontaktów zarówno osobistych, jak i biznesowych. To również nośnik najważniejszych informacji o Tobie lub Twojej firmie. Ciekawy projekt i wysoka jakość wykonania pozytywnie wpływają na pierwsze wrażenie wywarte na potencjalnym kontrahencie.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu nietypowych wizytówek. Wykonujemy je różnymi metodami. Są to między innymi wizytówki z lakierem selektywnym UV, z elementami tłoczonymi lub wypukłymi, plastikowe przeźroczyste, bawełniane z drukiem metodą letterpress.

Druk wizytówek Kraków

Wizytówki premium

 • z lakierem UV
 • tłoczone
 • wypukłe
 • złocone
 • bawełniane

Na pierwszy rzut oka to jedynie mały prostokątny kartonik z naszymi danymi adresowymi i nieważne jak wygląda, bo przecież chodzi tylko o jej cechę informacyjną, czyż nie? Nic bardziej mylnego. Wizytówki są znane Europejczykom od XV wieku i początkowo towarzyszyły wyłącznie umacnianiu kontaktów towarzyskich. Obecnie są niezbędnym elementem każdego spotkania biznesowego.

Te kilka słów wypisanych na niej pozwala zorientować się klientowi w profilu firmy oraz poznać nasze stanowisko w niej. Dziś nikt już nie ma wątpliwości, że wizytówka musi być przejrzysta i profesjonalnie wykonana, a jej stan musi być idealny. Wręczenie komuś zabrudzonej lub przygiętej wizytówki jest niewybaczalnym błędem, który może kosztować nas utratę potencjalnego klienta. Liczy się jednak nie tylko jej wygląd ale sposób przekazania. W świecie biznesu znajomość wizytówkowego savoir- vivreu jest dzisiaj wymogiem.

Oklejenie samochodu

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodu. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Nasi klienci mogą wybrać interesujący ich kolor, teksturę oraz typ folii spośród kilkuset rodzajów. Zastosowanie oklejenia pozwala nie tylko uniknąć znacznych kosztów związanych z lakierowaniem pojazdu, ale także umożliwia łatwy powrót do pierwotnego koloru i jego ochronę. Cały proces przebiega bez najmniejszej szkody dla oryginalnego lakieru, który po ewentualnym usunięciu folii pozostaje w idealnym stanie.

Oklejanie pojazdu zapewnia:

 • atrakcyjny wyglądu pojazdu
 • zmiana koloru za pomocą folii to najszybszy sposób na zmianę wizerunku
  • oddaje indywidualny charakter kierowcy i jego pojazdu
  • efektowny sposób na wyróżnienie się z tłumu i podniesienie prestiżu
  • nieodzowny element sportów motorowych
  • niezwykle skuteczna ochrona lakieru
 • niższe koszty w stosunku do tradycyjnego lakierowania, proces 100% odwracalny

Wyceny prac są wykonywane każdorazowe pod zlecenie i zależą od rodzaju pojazdu, rodzaju materiału i indywidualnych ustaleń. Tworzymy projekty i wyklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR’y, przyczepy. Gwarancja na usługę naklejenia folii – w zależności od użytych materiałów od 2 do 4 lat. Tel. kom: 783 838 310 lub 89 533 07 67.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów – każdy projekt wizytówki tworzony jest od podstaw dzięki temu klient otrzymuje oryginalny i absolutnie niepowtarzalny produkt. Jeśli masz już gotowy projekt istnieje możliwość zamówienia samego druku.

Oprócz wizytówek zajmujemy się również projektowaniem i drukiem plakatów, ulotek, papieru firmowego, teczek ofertowych, kopert z nadrukiem, notesów, kalendarzy, banerów, pieczątek i wielu innych.