Ksero w Warszawie – Doktor Xero

W naszych oddziałach Doktor Xero w Warszawie oferujemy szeroki zakres usług ksero. Kopiujemy we wszystkich formatach poczynając od A4 aż po duże formaty A0, jednostronnie lub dwustronnie z opcją sortowania dokumentów. Nasz park maszynowy zapewnia kopiowanie ksero w różnych formatach z autosortowaniem i kompletowaniem dokumentów, skalowaniem w zakresie 25% – 400%, na papierach o gramaturze od 80 do 200 g, papierach kolorowych i innych mediach. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz opraw oraz usług wykończeniowych.

Doctor Xero to szybki punkt druku i kserografii na najnowocześniejszych urządzeniach, gwarantujących najwyższą jakość wydruku. Wydruki możemy wykonać bezpośrednio z plików (CD, pendrive lub e-mail). Wydrukowane bądź skserowane prace możemy na życzenie klienta złożyć, przyciąć, zalaminować, zbindować czy oprawić.

Zapraszamy studentów do kserowania prac dyplomowych i magisterskich, czy notatek z wykładów, robienia kopii dokumentacji, dokumentów, dyplomów, świadectw itp.

Doktor Xero świadczy szerokie usługi w zakresie poligrafii i reklamy. Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń obejmujących nowoczesny druk cyfrowy: począwszy od projektu, przez przygotowanie materiałów, po dostawę gotowego produktu do Klienta. Świadczymy też dodatkowe usługi (np. tanie ksero). Personalizujemy ofertę do indywidualnych wymagań zarówno firm, jak i prywatnych zleceń. Spełniamy wszystkie normy nowoczesnego druku cyfrowego, aby w ręce Klientów oddawać materiały najwyższej jakości.

Cena usługi ksero uzależniona jest od nakładu, im więcej kserujesz tym niższa jest cena jednostkowa za usługę ksero formatu A4 czy A3.

Wymiary formatów:

 • ksero format A3: szerokość: 297mm, wysokość: 420mm,
 • ksero format A2: szerokość: 420mm, wysokość: 594mm,
 • ksero format A1: szerokość: 594mm, wysokość: 841mm,
 • ksero format A0: szerokość: 841mm, wysokość:1189mm.

Xero Warszawa, druk ksero

Wykonujemy wydruki komputerowe w formacie A3 i A4, w kolorze jak i czarno-białe. Drukujemy z wszystkich rodzajów plików komputerowych – od podstawowych pakietów oprogramowania biurowego, poprzez pliki graficzne, aż po pliki mniej i bardziej popularnych programów projektowych jak PhotoShop, AutoCad czy Corel. W drukarni DoktorXero, mogą Państwo zlecić wykonanie wydruków jednostronnych i dwustronnych, zamawiając wiele dodatkowych usług, jak laminowanie, foliowanie, bindowanie lub oprawę dokumentów szerokim wyborem okładek w różnych kolorach.

Wydruki Auto Cad Warszawa

Jesteśmy w stanie szybko i dokładnie wykonać wydruk AutoCad w dowolnym formacie. Wydruki Autocad zamówione w DoktorXero wyróżniają się bardzo wysokim poziomem dokładności i czytelności, dzięki czemu idealnie nadają się do kompletowania dokumentacji projektowej.

Nasz punkt ksero to również:

 • oprawy prac dyplomowych, magisterskich
 • pieczątki, ulotki, papier ozdobny,
 • wizytówki, identyfikatory,
 • skanowanie i laminowanie,
 • drukowanie z internetu, e-maila, nośników
 • skanowanie
 • bindowanie, foliowanie
 • oprawianie książek,
 • artykuły biurowe.

Kontakt:

Doktorxero S.J.

ul. Nowolipki 13,

00-151 Warszawa,

tel.: 22 749 18 49 | (+48) 502 104 894

e-mail: doktorxero24@gmail.com

czynne w wakacja: pn. – pt.  9.00-17.00

Mapa dojazdu do drukarni w Warszawie

druk cyfrowy, kserokopie, wydruki komputerowe, skanowanie i archiwizację cyfrową, kopiowanie dokumentacji technicznej, punkt ksero Warszawa, ksero 24h Warszawa, Xero Warszawa – zapraszamy do naszych usług!