Oklejanie pojazdów Warszawa

Oklejanie samochodów reklamą mobilną

Nasza misja to bycie najbardziej cenionym partnerem w zakresie reklamy flotowej w Polsce, dbając o mistrzowski poziom obsługi klienta.

Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach,  Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoich sprawdzonych w setkach  realizacji aplikatorów. Chcemy być zawsze blisko klientów wspierając ich  w realizacji biznesowych celów. Dysponujemy też własną drukarnią  wielkoformatową, w której realizujemy indywidualne zamówienia na wydruk  plakatów, bannerów, naklejek i wielu innych form reklamowych.

Od 2001  roku okleiliśmy tysiące aut firmowych zarówno wielkich korporacyjnych  marek, jak i dopiero debiutujących na rynku przedsiębiorstw. Każde  zlecenie jest dla nas osobną opowieścią o firmach, produktach, a przede  wszystkim o osobach, które te brandy tworzą. Dlatego do klientów  podchodzimy indywidualnie, oferując rozwiązania na miarę ich  spersonalizowanych potrzeb. Zlecenia realizujemy z najwyższą starannością.

Car wrapping, zmiana koloru auta, reklama na samochodzie Warszawa

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Oklejanie samochodów to świetny sposób na zbudowanie stabilnego wizerunku oraz wykorzystanie potencjału ruchu generowanego w post pandemicznej rzeczywistości przez polskie, a nawet światowe drogi.

Agencja Demo

kom: + 48 783 838 310
tel: + 48 89 533 07 67

marketing@demo.biz.pl