Lekcje baletu w Częstochowie – szkoła baletowa dla dzieci

Balet dla dzieci w Częstochowie

Zapraszamy na lekcje próbne po wcześniejszym umówieniu tel. 511 554 343. 

Lekcje tańca organizowane przez Akademię Ballerina

Lekcje tańca organizowane przez Akademię Ballerina pomagają zaspokoić ogromną potrzebę ruchu, jaką dzieci odczuwają od najmłodszych lat. Nauka oparta jest głównie na technice tańca klasycznego, w najmłodszych grupach poprzez zabawe przemycane są podstawowe elementy techniki tańca klasycznego.

Naukę dzieci zaczynają w wieku 4 lat i kontynuują zdobywając kolejne stopnie zaawansowania tanecznego. Dbamy o rozwój wrażliwości artystycznej oraz pasji do tańca, muzyki i sztuki od najmłodszych lat

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Super promocje!

Szczegóły promocji- kliknij

Zajęcia baletowe pozwalają dzieciom uwierzyć we własne siły pomagają w pozbyciu się nieśmiałości, wyrabiają ogólne poczucie estetyki i dbałości o wygląd. Uczestnicy zajęć uczą się samodzielności odpowiedzialności i dyscypliny oraz współpracy w grupie.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Ćwiczenia z różnych technik tanecznych kształtują sylwetkę, poprawiają koordynacje ruchową, usprawniają motorykę całego ciała wpływając na ogólny rozwój fizyczny dziecka. Podczas zajęć dzieci uczą się śpiewu i poczucia rytmu, poznają świat muzyki i ruchu.

Bazową techniką jest taniec klasyczny. Uczymy również gimnastyki estetycznej i korekcyjnej, akrobatyki, tańca współczesnego tańców narodowych. W ramach prygotowań do spektakli pracujemy nad repertuarem baletowym

Rytmikę i ekspresje ruchu uczestnicy doskonalą w oparciu o żywy akompaniament pianisty towarzyszącego dzieciom w ćwiczeniach.

Akademia Sztuki Baletowej „Ballerina”

„Klub Taurus”

ul. Brzeźnicka 46

42-200 Częstochowa

Nina Otręba tel.: +48 511 554 343

Łukasz Zasik tel.: +48 501 234 150

Zajęcia dla 5-6 latków we wtorki o godz.16.00

Zajęcia dla 7-8 latków we wtorki o 18.00

Zajęcia dla 8-9 latkow w środy o 16.30

Lekcja próbna w cenie 30 zł.