Oklejanie samochodów osobowych, dostawczych

Ponad 20 tys. oklejonych samochodów.  Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIRy, cysterny, pojazdy specjalne, samochody wyścigowe. Reklama na samochodzie to najtańszy i mobilny rodzaj reklamy. Wszędzie gdzie jedziesz reklamujesz swoją firmę i produkty. Zaufało nam tysięce firm w całej Polsce.

Oklejanie samochodów Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice

Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie. Agencja Reklamowa DEMO to fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów i techniki do klejonych powierzchni, własna drukarnia wielkoformatowa.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Super promocje!

Szczegóły promocji- kliknij

Ciekawostki ze świata car wrappingu

„Jakie auto jest każdy widzi”, ale Twój samochód firmowy może prezentować się zupełnie inaczej niż w momencie wyjazdu z fabryki. I nie mamy tutaj na myśli czarów rodem z Hogwartu, ale profesjonalne działanie, które przeobraża standardowe pojazdy w unikalne nośniki reklamowe. Oklejanie samochodu…

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Na przestrzeni ostatnich lat spopularyzowało się liczne zloty i festiwale food trucków, gdzie ich właściciele nie tylko prezentują wysoki standard serwowanych dań, ale również chwalą się nietuzinkową prezencją swoich mobilnych restauracji. Oklejanie food trucków oryginalną, przyciągającą wzrok reklamą to typowy przykład skutecznej reklamy mobilnej.

 

Oklejanie samochodów Warszawa, reklama na aucie Oklejanie samochodów Katowice

Oklejanie samochodów osobowych Poznań

Agencja Reklamowa Demo

kom: + 48 783 838 310
tel: + 48 89 533 07 67

marketing@demo.biz.pl