Oklejanie samochodów to przede wszystkim doskonały sposób na całkowitą, szybką i skuteczną zmianę jego wizerunku, bądź udoskonalenie wyglądu pewnych jego elementów, jak maska, lusterka, czy cały dach. Oklejając samochód możemy być pewni, że chronimy jego lakier przed niszczącym wpływem takich czynników, jak brud, środki chemiczne, sól, czy promienie UV.

Reklama na samochodach Warszawa

Usługę naklejania reklam na autach wykonujemy na terenie całej Polski. Mamy swoje przedstawicielstwa w wielu miastach.

Proces oklejania pojazdów to niesamowita okazja do wykorzystania nieograniczonej palety niestandardowych kolorów, projektów graficznych i zdjęć – wszystko to może w efekcie przyczynić się do budowy Twojego indywidualnego wizerunku jak i Twojej firmy, usługi, czy poszczególnych produktów. Dzięki oklejaniu samochodu folią możemy bardzo efektownie zmienić jego kolor, a tym samym przyczynić się do wzrostu jego wartości, na przykład podczas sprzedaży. Oferowane na rynku folie to innowacyjne rozwiązanie, stosowane obecnie na szeroką skalę. Dzięki zastosowaniu całkowicie bezpiecznych folii, mają Państwo możliwość w niezwykle prosty sposób wprowadzić zmiany, dzięki którym samochód będzie prezentował się tak, jak sobie tego życzycie! W przypadku samochodów firmowych jest to doskonała metoda promocyjna, przekładająca się na docieranie do sporej rzeszy potencjalnych Klientów.

Zastosowanie folii podczas oklejania aut jest o tyle korzystne i bezpieczne, że usuwając ją z oryginalnej powłoki lakierniczej, nie dojdzie do rys ani innych uszkodzeń. W każdym momencie mają Państwo możliwość powrotu do pierwotnego koloru swojego auta, bądź pozwolić sobie na jeszcze inny, całkiem nietypowy kolor, w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie częściowej, bądź całościowej zmiany koloru samochodów, reklamy na samochodach osobowych, dostawczych, TIR-ach, autobusach i autokarach, samochodach wyścigowych czy pojazdach specjalnych. Oferujemy wykonanie kolorowej grafiki reklamowej. Posiadamy doświadczonych grafików oraz własną drukarnię wielkoformatową folii. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, w pełni bezpieczne i odpowiadające wszystkim Państwa potrzebom.

Oklejanie pojazdów Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Olsztyn

Agencja Reklamowa DEMO

kom: + 48 783 838 310
tel: + 48 89 533 07 67

marketing@demo.biz.pl

Grzybowa 26, 11-001 Dywity