Wynajem skuterów wodnych, łodzi motorowych bez patentu, motorówek nad Zagrzem – tel. 792 792 610. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu wynajmu.

Wypożyczalnia skuterów wodnego nad Zegrzem

Jezioro Zegrzyńskie pot. zwany Zalew Zegrzyński na Narwi, utworzony w 1963, położony w Kotlinie Warszawskiej. Jezioro wykorzystywane jest przede wszystkim do celów rekreacyjnych oraz jako rezerwuar wody pitnej dla aglomeracji warszawskiej.

Skuter wodny bez Opiekuna:

15 minut – 200 zł
30 minut – 300 zł
1 godzina – 400 zł
Kaucja zwrotna – 500zł
Paliwo w cenie.

Skuter wodny z Opiekunem – Ty prowadzisz:
15 minut – 150zł
30 minut – 200zł
1 godzina – 250zł
Paliwo w cenie.

Przejażdżka na kole – 15 minut – 100zł
Przejażdżka na bananie w 2 i 3 osobowy – cena do ustalenia.

Zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil na naszych łodziach i skuterach wodnych! Doznania jakich doświadczycie pozostaną na długo w Waszej pamięci. Możecie dotrzeć w urokliwe tereny pełne słońca, wiatru, czystej wody i dzikiej przyrody!

„Warszawskie Morze, zegrzyński Balaton, nasz Zalew”. Jezioro Zegrzyńskie – największy w okolicach Warszawy zbiornik wodny – to mekka żeglarzy, motorowodniaków i fanów różnego typu sportów wodnych, a także wypoczynku nad wodą.

„Na Fali” Wypożyczalnia łodzi motorowych bez patentu, czarter łodzi
ul. prof. Janusza Groszkowskiego 8A
05-131 Zegrze
Tel: 792 792 610

Zbiornik otoczony jest lasami sosnowymi, które występują między Dębem a Wieliszewem, Białobrzegami i Rynią, a także w okolicach Jadwisina i Jachranki. Swoje siedliska mają tu ptaki takie jak m.in. rybitwy, mewy, łabędzie, perkozy i kaczki.
Jezioro jest miejscem rekreacji mieszkańców Warszawy i okolic.
Ośrodki wypoczynkowe i sportów wodnych zlokalizowane są głównie w takich miejscowościach jak:

  • Nieporęt,
  • Zegrze,
  • Zegrze Południowe,
  • Serock,
  • Zegrzynek, PTTK
  • Jadwisin – Klub Żeglarski Dolomit, Yacht Klub Jadwisin
  • Jachranka,
  • Białobrzegi
  • Rynia.

Największe głębokości, średnio około dziesięciu metrów, występują w pobliżu Stopnia Wodnego Dębe. Pozostałe akweny są bardzo płytkie i mają średnią głębokość od półtora do dwóch metrów. Funkcjonowanie Stopnia Wodnego Dębe powoduje „pływy”, a więc częstą zmianę poziomu lustra wody na całym jeziorze. Najbardziej daje się to odczuć w rejonie Patelni, gdzie różnica poziomu wody potrafi przekroczyć pół metra na dobę.

mapa jezioro zegrzyńskie zalew

mapka ze strony: http://www.zalewzegrzynski.com.pl

mapa jezioro zegrzyńskie, zalew zegrzyński