Dobry psycholog Kraków

Jak wyglądają spotkania u  psychologa?

Psychoterapię najczęściej poprzedzają konsultacje (1-3 spotkania) poświęcone postawieniu wstępnej diagnozy zgłaszanych problemów oraz określeniu możliwości pracy nad nimi. Jeśli zapada decyzja o rozpoczęciu psychoterapii, psychoterapeuta zawiera z Pacjentem tak zwany kontrakt terapeutyczny. Dotyczy on warunków prowadzenia terapii, określa wstępne cele wspólnej pracy oraz częstotliwość wizyt, w tym – zasady ich umawiania i odwoływania oraz warunków płatności za terapię. Forma psychoterapii (krótko- lub długoterminowa) jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta. Częstotliwość spotkań zwykle ustala się na raz w tygodniu. Kolejne sesje psychologiczno-terapeutyczne służą stopniowej realizacji określonych wcześniej celów.

Dobry psycholog Kraków

Terapia psychologiczna kończy się podsumowaniem pracy terapeutycznej, ocenia stopień osiągnięcia celów, przygotowuje Pacjenta do radzenia sobie z sytuacją ryzyka powrotu trudności. Skuteczność podejmowanej terapii w dużej mierze zależy od właściwej diagnozy problemu, dookreślonego celu terapii, konsekwencji w trzymaniu się ustaleń zawartych w kontrakcie terapeutycznym i od systematyczności podejmowanych sesji.

Paweł Zaporowskipsychoterapeuta i pedagog. W Krakowskiej Terapii zajmuje się psychoterapią  osób dorosłych, par i małżeństw oraz psychoterapią dzieci i młodzieżyUkończył całościowe 4,5-letnie szkolenie z psychoterapii przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent studiów podyplomowych „Terapia zaburzeń emocjonalnych”. Doświadczenie zawodowe zdobywał w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży,  w placówce resocjalizacyjnej, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym oraz Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR. Prowadzi również konsultacje w sytuacjach wystąpienia kryzysów życiowych, konsultacje pedagogiczne i warsztaty umiejętności psychospołecznych. Autor i realizator licznych warsztatów i szkoleń skierowanych do dzieci, młodzieży i ich rodziców, jak również warsztatów dla profesjonalistów. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, wykorzystując również wiedzę zaczerpniętą z innych podejść. Pracę swoją poddaje regularnej superwizji.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 18-29.02.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Ewelina Gawlik-Libera psycholog, psychoterapeutka, seksuolog. Ukończyła całościowe 4,5-letnie szkolenie z psychoterapii przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako seksuolog, ukończyła 2-letnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, szkolenia z zakresu seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, a aktualnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na 2,5-letnim kursie Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku. Ukończyła rówież Studium Psychologii Sądowej.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Krakowska Terapia powstała z myślą dostarczania profesjonalnych usług z zakresu psychoterapii i zdrowia psychicznego. Jesteśmy wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem, oferującym pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, seksuologiczną i diagnostyczną. Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się i uczęszczają na superwizję, co pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy, skuteczność prowadzonych terapii oraz zadowolenie Pacjentów.

Pomagamy w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując ze swojej strony wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Pomagamy odzyskać równowagę, spokój, poczucie własnej wartości oraz satysfakcję z życia.

Jeśli szukacie Państwo pomocy – czekamy w ośrodku Krakowskiej Terapii, gdzie postaramy się zaproponować specjalistę indywidualnie dobranego do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Masz pytanie? Chcesz umówić się na wizytę?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Krakowska Terapia

Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

ul. Zbrojów 2/3, Kraków

Tel. 502 460 605, 888 892 784