Stroje do gimnastyki artystycznej

Stroje do gimnastyki artystycznej

Na zamówienie szyję na wymiar stroje do gimnastyki artystycznej, do tańca, łyżwiarstwa figurowego, fitnessu sportowego, woltyżerki, zgodnie z wytycznymi i sugestiami Klienta. Sama projektuję każdy strój. Branie miary zdalnie lub na terenie Krakowa.

Cena stroju każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od modelu, skomplikowania wzoru i ilości użytych ozdób, rodzaju i ilości kryształków itp.

Poprawki i przeróbki stroju startowego

Dokonuję poprawki, przeróbki strojów startowych do gimnastyki artystycznej – zmiana rozmiaru, upiększanie kryształkami, poszerzanie stroju, zwężenie, dopasowanie do aktualnych wymogów sportowych (wytyczne na zawody). Istnieje możliwość wzięcia miary z dziecka, przymiarki w Krakowie.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 18-29.02.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

przeróbka stroju do gimnastyki artystycznej
Zapraszam do zamawiania szycia strojów do gimnastyki artystycznej leotards.
Przerabiam, odnawiam i ozdabiam stroje używane.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Korony do koka

Projektuję i wykonuję korony na koka oraz ozdoby na włosy do gimnastyki artystycznej, łyżwiarstwa figurowego. Korona projektowana jest pod kolor i styl danego stroju do gimnastyki artystycznej na podstawie dostarczonego zdjęcia stroju. Korona robiona na indywidualne zamówienie. Koszt korony wynosi 90 zł + koszt przesyłki.

Korona do koka

Stroje do gimnastyki artystycznej – tel. +48 668 842 627