Mały Stasio, poszedł w terminy na ucznia, do zakładu krawieckiego kiedy miał 15 lat. Po wojnie był to zawód pożądany i gwarantujący dobrą przyszłość, większość eleganckich ubrań była szyta na miarę…

Od tamtej pory upłynęło równo 60 lat, a Pan Stanisław nadal świadczy usługi i prowadzi zakład krawiecki, jest fachowcem jakich mało, ma wszelkie potrzebne maszyny.

Jest pełen dobrej energii i wiecznie uśmiechnięty wita swoich klientów. Do pracy jeździ zwykle rowerem (również zimą) często jego rower stoi przy schodkach do pracowni.

Ostatnio pojawiły się jednak obawy, czy aby zdoła utrzymać swój zakład, bo ulicę Spacerową, przy której pod nr 18 Pan Stanosław Lorens od 47 lat prowadzi Pracownię Krawiecką, totalnie rozkopano i dojazd oraz parkowanie jest utrudnione, przez co znacznie ubyło klientów.

Szambo betonowe 10m3

Produkcja, sprzedaż i montaż i transport szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Inwestycja „Tramwaj do Wilanowa” potrwa dwa lata, wówczas będzie rocznica 50-lecia Pracowni Krawieckiej Pana Stasia!

POMÓŻMY JEJ PRZETRWAĆ!

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Zanieśmy do niego rzeczy do przeróbki, których każdy ma przecież na bieżąco wiele.

Polecam gorąco Pana Stanisława, niezwykłego, uśmiechniętego Krawca, który fachowo wywiąże się z każdego zlecenia.

Pracownia Krawiecka Stanisław Lorens

ul. Spacerowa 18, 00-761 Warszawa

tel. 22 848 24 64, 600-717-000

Czynne: pn-pt. 9.00-18.00, sobota 9.00-14.00

Naprawy i przeróbki krawieckie, usługi krawieckie w Warszawie

  • skracanie (spodnie, bluzki, marynarki), zwężanie, wszywanie, wymiana zamków, szycie, drobne przeróbki, szycie na miarę.
  • POPRAWKI KRAWIECKIE: skracanie / zwężanie / przeszycia / naprawa ubrań / wymiana suwaków