Druk plakatów w Warszawie

Drukarnia cyfrowa Warszawa

Drukarnia DoktorXero s.j. z Warszawy świadczy usługi polegające na przygotowaniu dokumentów do wydruku, produkcji materiałów reklamowych, drukowaniu plakatów, wycinaniu grafik, kopiowaniu wielkoformatowym, skanowaniu i archiwizowaniu dokumentów, a także montażu reklam.

Druk plakatów w Warszawie z Doktor Xero

Plakat to doskonały nośnik reklamy. Duży format jest zawsze dobrze widoczny, niezależnie od tego czy wisi w pomieszczeniu czy na zewnątrz. Zamieść swoją ofertę w witrynie na przystanku autobusowym, słupie lub tablicy ogłoszeniowej a błyskawicznie dotrzesz do szerokiego grona odbiorców. Plakaty od wielu lat to skuteczna reklama sklepu, sieci handlowej, kina, teatru, galerii, muzeów, restauracji, koncertu, imprez plenerowych, zawodów sportowych, kliniki stomatologicznej czy salonu kosmetycznego. Postaw na precyzję wykonania, ciekawy projekt i dobre hasło – informuj i przyciągaj uwagę!

Drukujemy plakaty w formatach ISO: A2, A1, A0, B2, B1, B0, SRA3. Im większy nakład wydruku tym niższa cena jednostkowa za druk plakatów.

Usługi poligraficzne, ksero, roll-up, stojaki reklamowe, wizytówki, skanowanie, druk plakatów, druk wielkoformatowy, druk dyplomów

Polecamy druk plakatów, ulotek i wizytówek firmowych. Realizujemy zamówienia na kalendarze biurkowe i ścienne, broszury, foldery, notesy oraz papier firmowy. Wykonujemy personalizowane karnety na zaproszenia, etykiety na płyty CD, pocztówki i wiele innych. Przyjmujemy materiały na nośnikach CD, pendrive, emailem. Cyfrowa drukarnia DoktorXero, zapewnia szybkie terminy realizacji, a także bardzo wygodny sposób składania zamówień online.

W ofercie naszej drukarni DoktorXero można znaleźć wydruk plakatów reklamowych w różnych rozmiarach i standardach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość druku w wysokiej rozdzielczości i wiernym odwzorowaniu kolorów z tymi, które zostały zdefiniowane w projekcie. Zapraszamy do współpracy firmy, jak i osoby prywatne z terenu całego kraju. Zadzwoń lub zapytaj o szczegóły e-mailem.

Drukarnia cyfrowa, ksero – Doktorxero S.J.

ul. Nowolipki 13, 00-151 Warszawa

Tel.: 22 749 18 49, 502 104 894