Kanał betonowy samochodowy

Kanał betonowy samochodowy jest to jednolity odlew betonowy, zbrojony, zagęszczony, ze specjalnego betonu, dzięki czemu jest 100% szczelny i nie przepuszcza wody z gruntu. Kanały samochodowe tworzone są w różnych długościach, dopasowanych do potrzeb klienta. Kanał betonowy to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto chce mieć możliwość samodzielnej naprawy swojego auta oraz dla specjalistycznych warsztatów samochodowych.

Kanał betonowy – produkcja, transport, montaż

Bet Dam świadczy kompleksowe usługi od produkcji kanału, aż po transport i montaż w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług. Kanał betonowy został zaizolowany co gwarantuję szczelność w związku z tym nie przepuści wody. Wybierając gotowy kanał betonowy oszczędzasz pieniądze, bo kosztuje mniej niż murowany.

Kanał samochodowy to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć możliwość samodzielnej naprawy swojego auta w domu lub jesteś właścicielem warsztatu, lub stacji diagnostycznej. Zbiornik posiada wszystkie potrzebne dokumenty do odbioru budowlanego. Jesteśmy producentem i dostarczamy zbiorniki we własnym zakresie autem z HDS. Jako jedyni w Polsce produkujemy zbiorniki z monolityczną przegrodą w zbiorniku. szczelną miedzy komorami. Zapytaj o dostępność.

Bet-Dam jest dużym producentem betonowych zbiorników o różnym przeznaczeniu (szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzowe, kanały betonowe samochodowe, piwnice ogrodowe. Kupujecie Państwo bezpośrednio u źródła dzięki czemu macie zawsze gwarancję najlepszej ceny, terminowości i fachowości. Kanał betonowy to jednolity odlew betonowy, zbrojony, zagęszczony, ze specjalnego betonu, dzięki czemu jest 100% szczelny i nie przepuszcza wody z gruntu.

Dbałość o technologię produkcji i jakość materiałów z których powstają nasze produkty i wreszcie na koniec fachowy montaż zbiorników – pozwalają nam na oferowanie wyjątkowej 5 letniej gwarancji szczelności.

W środku zrobione są specjalne wgłębienia w których można zamontować oświetlenie lub wykorzystać jako półka na narzędzia (przykręcając mały parapet).

Główną zaletą naszego produktu jest:

  • bardzo szybki montaż za pomocą samochodu z HDS którym dostarczamy kanał, klient tylko szykuje dół na umówiony termin
  • możliwość posadowienia w mokrym terenie, również w wodzie, środku hali
  • niski koszt w stosunku do kanału murowanego, którego wymurowanie pochłania dużo czasu, materiałów, fachowców i w efekcie przepuszcza wodę z gruntu.
  • istnieje możliwość dopasowania głębokości kanału do własnych potrzeb
  • ze względu na gładką powierzchnie nie ma konieczności wykładania płytek w kanale, wystarczy umalować farbą olejoodporną
  • kanał jest elementem jednolitym i przenośnym (bez pozwolenia na budowę)!

Jednym słowem, nie trać czasu ani pieniędzy!!!

kanał betonowy Bet-Dam

Na nasz produkt dajemy atest i zaświadczenie o jakości!

Organizujemy transporty łączone zmniejszające koszty dostawy!

Bet-Dam to gwarancja najwyższej jakości wyrobów betonowych, gwarancja i kompletna dokumentacja.