szamba betonowe Warszawa

Firma z wieloletnim stażem oferuje Państwu zbiorniki betonowe o pojemnościach 4-12m3.
Zbiornik kompletny z pokrywą standardową, kominkiem, oraz włazem. Produkujemy również inne zbiorniki betonowe jak piwniczki/piwnice betonowe ogrodowe, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, zbiorniki ppoż, płyty drogowe, płyty najazdowe, włazy żeliwne od 1,5T do 10T, kominki, szybkozłącza, schody do piwnic, kanałów, studzienek i wielu innych elementów betonowych.

Zbiorniki jedno-, dwukomorowe i trzykomorowe. Posiadamy włazy żeliwne i płyty najazdowe za dopłatą.

Do zakupu otrzymują Państwo wszystkie niezbędne dokumenty: atest PZH, aprobatę techniczną ITB, deklarację. Na zbiorniki udzielamy 5-letniej gwarancji!

Zbiorniki transportujemy i montujemy samochodem z HDS’em. Szybkie terminy realizacji.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 18-29.02.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Jesteśmy wiodącym producentem szczelnych zbiorników betonowych przeznaczonych na szambo, ścieki, nieczystości, deszczówkę, gnojówkę lub gnojowicę do 200m3. Działamy na terenie całego kraju.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.
szambo betonowe

Nasi eksperci pomogą wybrać optymalne dla Państwa rozwiązanie oraz dzięki łączonemu transportowi oraz fachowemu montażowi zakupionego u nas szamba sprawią, że będziecie Państwo mieli kompletną inwestycję w najlepszej w Polsce cenie!

Jesteśmy producentem szamb i innych zbiorników betonowych w różnych rozmiarach i pojemnościach – np. 4m3, 5m3, 8m3, 10m3, 12m3.

Szamba betonowe prosto od producenta

Zbiorniki betonowe o różnych pojemnościach. Zbiorniki mogą byc wykorzystane jako zbiornik na deszczówkę, szambo, gnojowicę itp.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Szambo betonowe Warszawa

Bet-Dam posiada swój oddział w Warszawie na ul. Grójecka 43.

Nasze szambo 10m3 jest najczęściej wybieranym produktem, ponieważ jest to największy możliwy zbiornik, który możemy zamontować bez zbędnych formalności w urzędach, wystarczy również dla 4-osobowej rodziny na miesiąc.

Szambo betonowe z dostawą do domu

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, a więc zbiorniki na szambo sprzedajemy wyłącznie z transportem po naszej stronie.

szamba betonowe Warszawa

Wymiary i pojemności naszych pozostałych zbiorników:

4m3 2m x 2,5m x 1,10h
5m3 2m x 2,5m x 1,25h
6m3 2m x 2,5m x 1,50h
8m3 2,4m x 3m x 1,40h
9m3 2,4m x 3m x 1,50h
10m3 2,4m x 3m x 1,70h
10m3 2,4m x 3,4m x 1,50h
12m3 2,4m x 3,4m x 1,70h

Jesteśmy rodzinną firmą, dlatego dbamy o swoich klientów i każdego traktujemy indywidualnie. Zależy nam na jak najwyższej jakości naszych usług.

W cenie oferujemy również oczywiście instalację i montaż szambo do przygotowanego wcześniej przez klienta dołu! Montaż wykonujemy z użyciem specjalistycznego mrozoodpornego kleju!

W przypadku innych potrzeb posiadamy w ofercie opcjonalne komponenty jak specjalnie wzmacniane płyty najazdowe pod samochody lub ciężarówki oraz eleganckie żeliwne pokrywy kominka.

Produkujemy je z wibrowanego betonu B25W8, czyli betonu wodoszczelnego, który nazywany jest również betonem wysokowartościowym. Betonami wodoszczelnymi określa się betony o wskaźniku ≥ W8.

  • Szamba dowozimy na terenie całej Polski!
  • Działamy w branży od lat i cieszymy się statusem lidera.
  • Nasze szamba betonowe posiadają atest PZH, aprobatę techniczną ITB
  • Konkurencyjne ceny.
  • Gotowe szambo betonowe 10m3 transportujemy do klientów i montujemy w dole o wymiarach 350x300x200.
  • Średni czas realizacji zlecenia – 3 dni.
  • 5 lat gwarancji!