Lakier do drewna poliuretanowy Minwax® Water Based Oil-Modified Polyurethane

Lakier do drewna do wewnątrz poliuretanowy Minwax® Water Based Oil-Modified Polyurethane bezbarwny szybkoschnący lakier, który łączy wysoką wytrzymałość z pięknem i ciepłem tradycyjnego poliuretanu. Jest oparty na wodzie więc nie wydziela zapachów i łatwo się czyści przy użyciu ciepłej wody. Chroni i nadaje piękno dla domowych powierzchni drewnianych.

Środek ochrony drewna przed próchnicą

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Super promocje!

Szczegóły promocji- kliknij

Odcienie: Błyszczący, półbłyszczący, satynowy.
Stosowane narzędzia: Pędzel syntetyczny, lub wałek piankowy lub wałek wełniany.
Zastosowanie: Wewnętrzne powierzchnie drewniane.
Ponowne malowanie: Po 2 godzinach.
Czas schnięcia: 24 godziny.
Czyszczenie: Ciepła woda zaraz po użyciu.
Pokrycie 11 metrów kwadratowych na litr.
Ilość pokryć: 3
VOC: Maksymalna zawartość 275 g/l.
Rekomendowane zastosowanie: Meble, drzwi, szafy, podłogi.
  • Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zawodowego! Sprzedaż tylko na fakturę! To łatwy w użyciu, doskonały, wysokiej klasy produkt prosto z USA! Lakier do drewna do wewnątrz poliuretanowy Minwax® Water Based Oil-Modified Polyurethane bezbarwny szybkoschnący lakier, który łączy wysoką wytrzymałość z pięknem i ciepłem tradycyjnego poliuretanu. Jest oparty na wodzie więc nie wydziela zapachów i łatwo się czyści przy użyciu ciepłej wody. Chroni i nadaje piękno dla domowych powierzchni drewnianych.
  • Lakier do drewna do ręcznego nakładania Minwax® Wipe-On Poly jest wytrzymały i bezbarwny. Poliuretanowa formuła zapewnia piękno ręcznego malowania. Minwax® Wipe-On Poly powinien być nakładany szmatką aby uniknąć kapnięć i smug. Minwax® Wipe-On Poly jest idealnym opartym na oleju lakierem idealnym do zastosowań w domu. Uwaga: Minwax® Wipe-On Poly nie jest polecany do lakierowania podłóg. Aby chronić podłogi używaj Minwax® Super Fast-Drying Polyurethane for Floors lub Minwax® Fast-Drying Polyurethane.