Pracownia Schodów Artur Pawlak z Poznania to 20 lat doświadczenia, wysokiej jakości mebli, schodów, stolarki

Pracownia Schodów Artur Pawlak z Poznania oferuje swoje usługi wszystkim tym, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań oraz wysokiej jakości produktów. Produkujemy i montujemy wszelkiego rodzaju schody tj. proste, pełne, zabiegowe, ażurowe, dywanowe, obkładane na beton. Nasze schody drewniane wykonujemy z pełni profesjonalnie wyselekcjonowanego drewna o odpowiedniej skali wilgotności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rodzime gatunki drewna takie jak buk, jesion, dąb jak i gatunki drzew egzotycznych. Na nasze schody dajemy 5 lat gwarancji. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju balustrady z drewna, ze stali, drewno-stal, szkło. Oprócz tego wykonamy dla Państwa kuchnie na wymiar.

Balustrady Poznań

Dziś w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne balustrady wykonane z drewna, ale również bardziej nowoczesne rozwiązania takie jak połączenie drewna ze stalą czy samą stal. Ogromnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się również balustrady wykonane w całości ze szkła. Taki wariant dzięki swej pełnej transparentności sprawia że oprócz bezpieczeństwa nasza balustrada nie przytłacza naszego wnętrza i można ją łączyć niemal z każdą kolorystyką wnętrza.

Lakier do drewna na zewnątrz

Co nadaje naszym pomieszczenią ponad czasowy wygląd. A zastosowanie takiego rozwiązania na zewnątrz sprawi że nasza balustrada osłoni nas od wiatru, deszczu czy śniegu.