Czyste i wyjątkowo zadbane auto to wizytówka każdego kierowcy. Podczas regularnego użytkowania samochodu ulega on zabrudzeniu, efekt tego jest łatwy do przewidzenia zarówno karoseria jak i wnętrze stopniowo tracą swój piękny wygląd i dlatego to właśnie my jesteśmy po to aby temu zapobiec.

Auto detailing Myszków, Zawiercie

Doctor Detail zajmuje się usługami z zakresu auto detailing-u w Zawierciu, Myszkowie i okolicach.

Głównym zadaniem i celem procesu auto detailingu  jest pełne  przywrócenie powłoki lakierniczej do stanu idealnego poprzez wyeliminowanie lekkich zadrapań i zawirowań, które zostały uzyskane z upływem czasu i eksploatacji pojazdu.

Oklejanie samochodów Warszawa

Pranie tapicerki samochodowej Zawiercie

Tapicerka jest odkurzana i dokładnie czyszczona w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń oraz plam podobnie jak podsufitka. W przypadku tapicerki skórzanej dokładnie czyścimy każdy element, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia z głębokich załamań, tapicerka następnie jest odżywiona oraz zabezpieczona.

Zapraszamy właścicieli aut z Zawiercia, Myszkowa i okolic na usługi autodetailingu! Oferujemy korektę lakieru, pranie tapicerki samochodowej, a także czyszczenie podsufitki, woskowanie auta, nałożenie powłoki ochronnej na karoserię (powłoki kwarcowe i ceramiczne) czy polerowanie auta i lamp… Zadzwoń już dziś – tel. 509 334 224

Doctor Detail

Zawiercie
ul. Polna 69

+48 509 334 224