Powłoki ceramiczne na samochód Zawiercie

Powłoka ceramiczna Zawiercie

Od lat profesjonaliści szukali długotrwałego rozwiązania dla idealnie szklistego lakieru który odpycha brud, pył oraz deszcz dodatkowo zabezpiecz lakier przed warunkami atmosferycznymi i powstrzymuje starzenie się koloru przy jednoczesnym zabezpieczeniu. Czegoś co pozwoli zachować wygląd nowego samochodu na długie lata, dłużej niż znane na rynku woski. Rozwiązanie tych problemów przychodzi wraz z powłoka ceramiczną

Czym jest powłoka ceramiczna na karoserii?

Powłoka ceramiczna jest w postaci płynnej, która po nałożeniu na lakier łączy się z powierzchnią tworząc szklistą, długotrwałą barierę, która tworzy pożądany efekt hydrofobowy odpychając wodę oraz zabrudzenia z powierzchni karoserii, dodatkowo chroniąc lakier przed wpływem promieniowania UV. Powłoka ma na celu zachowanie, ochronę oraz poprawę nieskazitelnego wyglądu.

Duża zaletą powłoki ceramicznej jest to że w przeciwieństwie do wosków powłoki nie nakładamy tak często. Jednak po nałożeniu powłoki należy o nią odpowiednio dbać, powłoka dbania w odpowiedni sposób utrzymuje się do 5 lat !!!

Przed nałożeniem powłoki ochronne bardzo ważnym etapem jest przygotowanie w sposób profesjonalny lakieru aby pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń oraz drobinek metalicznych z powierzchni lakieru. Sama powłoka nie nada połysku jest to zasługa odpowiednio przygotowanego lakieru, który przeszedł wieloetapową korektę aby pozbyć się zarysowań powstałych w procesie eksploatacji.

 

Czy po nałożeniu powłoki nie trzeba myć samochody?

Jeśli posiadasz samochód zabezpieczony powłoką ceramiczną to nie znaczy że zawsze będzie czysty jednak jego mycie będzie znacznie prostsze i szybsze oraz bezpieczniejsze wystarczy spłukać lakier i gotowe. Jednak dla uzyskania nieskazitelnego wyglądu należy powłokę utrzymywać w czystości nie należy pozostawiać zabrudzeń zbyt długo ponieważ tak jak i lakier powłoka ulegnie uszkodzeniu. Pamiętaj powłoka nie jest dla osób nie dbających o swój samochód wręcz przeciwnie, dbając o swój samochód z powłoką ceramiczną możesz cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez długie lata bez obawy o oryginalny lakier swojego samochodu.

Na auto detailing Myszków, Zawiercie składa się m.in. korekta lakieru samochodu, woskowanie samochodu, zabezpieczenie lakieru przez nałożenie powłoki ceramicznej, kwarcowej lub szklanej, pranie tapicerki i czyszczenie całego wnętrza auta specjalnymi kosmetykami, czyszczenie komory silnika, felg, opon, szyb

Powłoki rekomendowane przez profesjonalistów to:

  • NANOSHINE CERAMIC PRO 9H, CARPRO CQUARTZ
  • GYEON Q2 SYNCRO
  • CARPRO CQUARTZ PROFESSIONAL
  • GTECHNIQ C1 CRYSTAL LACQUER
  • GTECHNIQ CRYSTAL SERUM LIGHT
  • ULTRACOAT ONE

Zawiercie 42-400
ul. Polna 69

tel. 509-334-224