Transport osób, wynajem busów, minibusów, autokarów. Przewóz osób z terenu i na terenie Śląska i Zagłębia

W branży transportu osób działamy od początku 2009 roku. Przez okres ten zrealizowaliśmy bardzo dużą ilość różnego rodzaju zleceń związanych z przewozami grup osób, zdobywając liczne grono zadowolonych Klientów. Zdobyte doswiadczenia pozwalają nam świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie i spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. W ofercie posiadamy samochody dla nowożeńców.

Posiadamy komfortowe minibusy, busy i autokary w bardzo dobrym stanie technicznym spełniające najwyższe normy ekologiczne, zapewniające miłe, szybkie i bezpieczne podróżowanie.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm, biur podróży, szkół, instytucji państwowych i samorządowych, klubów sportowych, zakładów pracy z aglomeracji śląskiej miast Śląska i Zagłębia takich jak: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Bytom, Czeladź, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Pyrzowice, Siewierz, Zawiercie, Wojkowice, Świerklaniec oraz miast ościennych województwa śląskiego.

Warsztat 24h Warszawa

Bezpieczną jazdę i miłą obsługę gwarantują doświadczeni i wykwalifikowaniu kierowcy posiadający wymagane uprawnienia.

Wynajem busów Katowice, Sosnowiec

Oferujemy wynajem busów, minibusów, autokarów z kierowcami, przewóz osób, grup zorganizowanych na trasach krajowych i międzynarodowych.

Przewóz osób Katowice – Pyrzowice, Gliwice, Tychy, Będzin

Z przyjemnością realizujemy zlecenia usług transportu osób z central firm i biur podróży, których siedziby znajdują się w innych miastach takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Kraków, których delegacje, goście, kontrahenci przybywają na teren Śląska i Zagłębia lub przylatują do MPL Katowice Pyrzowice.

F.U.H. AGPO

Kontakt telefoniczny: 501 215 048.

Posiadamy licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób, wymagane pozwolenia i dokumenty, ubezpieczenie NNW.