Power Plate Wrocław

Dzięki Power Plate uzyskują Państwo nieskończone możliwości przyciągania nowych klientów do swojego klubu. Istotą prowadzenia biznesu jest posiadanie regularnych członków a nie okazjonalnych. Programy treningowe z Power Plate umożliwią uzyskanie wyników a wyniki będą przyciągać kolejnych klientów.

Dlaczego?

Ponieważ Power Plate jest urządzeniem  dla wszystkich  aktywnych grup społecznych. Programy dla młodych Mam, dla osób z przewlekłymi bólami kręgosłupa, dla osób w starszym wieku (anti-aging), dla amatorów sportów, jak i dla sportowców wyczynowych.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Super promocje!

Szczegóły promocji- kliknij

Umożliwia to pozyskanie grup docelowych i utrzymanie ich w klubie jak i stworzenie społeczności – co jest jedną z kluczowych form rozwoju Państwa firmy. Bardzo duża efektywność (potwierdzona badaniami medycznymi) oraz łatwość w obsłudze powoduje, iż klienci na całym świecie użytkują najpopularniejszą platformę wibracyjną Power Plate.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Power Plate. Wibracyjny trening

Power Plate to maszyna nowej generacji do treningu wibracyjnego. 10-15 minut ćwiczeń na Power-Plate zastępuje ponad godzinny trening na siłowni.

Według producenta w czasie ćwiczeń na Power Plate nasze włókna mięśniowe kurczą się i rozkurczają z szybkością od 30 do 50 skurczów na sekundę.

Wystarczy w odpowiedniej pozycji wytrzymać przez 30-60 sekund na ruchomej platformie urządzenia. Podczas jednego treningu wykonuje się kilkanaście ćwiczeń na różne partie mięśni.

Power plate na sali treningowej

My jednak nie zalecamy ćwiczenia na Power Plate zamiast tradycyjnego treningu. Nic jednak nie równa się prawdziwemu fizycznemu zmęczeniu.

power plate Wrocław

Do czego więc używać Power Plate? Na przykład przy rehabilitacji po urazach i zabiegach oraz niektórych schorzeniach przewlekłych. A kobiety szczególnie ucieszy wiadomość, że ta platforma redukuje cellulit i zapobiega jego powstawaniu. Warto więc wybrać opcję masażu i po każdym treningu zafundować sobie taki seans.

Dzięki wielu zróżnicowanym programom PowerPlate spowoduje, iż Państwa oferta stanie sie atrakcyjna i ułatwi pozyskanie nowych klientów.

Whole Body Vibration

Anti Aging Program – Idealnie wpisuje w obecny trend branży fitness.  Grupa 60+ jest bardzo dużą grupą, która poszukuje usług związanych z aktywnością fizyczną.

Posiadając platforme wibracyjną wychodzą Państwo na przeciw i umożliwiają bezpieczne i efektywne użytkowanie.

treningi personalne, kursy na power plate we Wrocławiu

Women’s Wellness Program – Program, który dba o przywrocenie wydolności i sprawności  młodych Mam, które borykają z wieloma trudnościami poporodowymi

Chronic Condition Care Program – program przewlekłych stanów chorobowych, umożliwia utrzymanie kondycji ciała, i oddziałowuje pozytywnnie na umysł i caiło

Sport-Specific Traning Program – specjalistyczny program dla sportowców wyczynonych jak i amatorów, dla ktorych pokonywanie własnych wyników jest ważną kwestią.