Producent maszyn pakujących. Maszyny do pakowania pelletu i ekogroszku

Producent maszyn, automatów i linii pakujących

Firma BezMeż Sp. z o.o. z Warszawy jest oficjalnym dystrybutorem maszyn, automatów i linii do pakowanie produktów. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas sprzęt jest certyfikowany na rynki Unii Europejskiej. Posiadamy doświadczony personel.

Produkcję urządzeń do pakowania rozpoczynaliśmy w 2001 roku w Kijowie (Ukraina). Przez ponad 15 lat staliśmy się liderami na Ukrainie i w krajach ościennych. Liczba personelu wyniosła 160 osób, a sprzedaż gotowych urządzeń szacowana jest w setkach jednostek miesięcznie. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 40 modeli urządzeń do pakowania. Projektujemy i produkujemy gotowe linie opakowaniowe.

W 2015 roku otrzymaliśmy Europejski certyfikat zgodności na nasze produkty, weszliśmy na rynek Polski i krajów UE. Oficjalne biuro sprzedaży i serwisu sprzętu otwarte zostało w Warszawie (Bezmeż sp. z o.o.).

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Super promocje!

Szczegóły promocji- kliknij

Zautomatyzowane linie produkcyjne

Sprzedajemy szereg urządzeń służących do zautomatyzowania linii produkcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkich urządzenia pionowo pakujące, od tych najpopularniejszych jak kartoniarki pionowe, pakowaczki pionowe typu flow-pack, a także i zgrzewarki termokurczliwe (foliarki) jak i saszetkarki.

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Zapewniamy gwarancję na nasze wyposażenie – 1 rok. W czasie trwania okresu gwarancyjnego wymiana elementów i podzespołów z przyjazdem specjalisty jest bezpłatna (za wyjątkiem przypadków naruszenia zasad eksploatacji sprzętu). Przyjazd specjalisty na terenie całego kraju.

Urządzenia pakujące

W swojej ofercie posiadamy m.in. maszyny do pakowania pelletu, maszyny do pakowania węgla i ekogroszku, maszyny do pakowania produktów spożywczych typu kasze, makaron, snacki, herbata, kawa, ziarna, orzechy, cukierki, chipsy, chrupki kukurydziane, mrożonki itp.

Pionowy automat pakujący AF-35 (6) przeznaczony jest do wykonywania ciągłego cyklu pakowania w torebki o trzech zgrzewach (woreczki) w formie „pillow bag” uprzednio dozowanych produktów spożywczych i niespożywczych łatwych i trudnych w sypaniu (kasze, makaron, snacki, herbata, kawa, ziarna, orzechy, cukierki, chipsy, chrupki kukurydziane, mrożonki, pellet, węgiel, ekogroszek, piasek, torf, ziemia, nawozy itp.).

„BezMeż” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

02-797 Warszawa
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b
Polska – Mazowieckie

tel.: +48 733 060 227
tel.: +48 790 416 019
tel.: +48 791 301 397