Samochód elektryczny Renault ZOE

Postaw na samochód elektryczny

Renault ZOE zmienia mobilność elektryczną. Korzystaj z płynnej jazdy bez emisji spalin, bez hałasu silnika i zmiany biegów.

Zasięg ZOE – Realny zasięg aż 300 km*i nowe możliwości.

Twój rzeczywisty zasięg zależy od sumy pewnych czynników:

  • Prędkości – im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania.
  • Stylu jazdy – korzystanie z technologii Z.E., takich jak układ hamulcowy nowej generacji z systemem odzyskiwania energii podczas hamowania, pozwala zwiększyć zasięg.
  • Topografii – jazda pod górę powoduje zwiększenie zużycia energii. Przy zjeżdżaniu następuje odzyskiwanie energii.
  • Warunków klimatycznych – akumulator trakcyjny Z.E.40 zapewnia zasięg do 300 km latem i do 200 km zimą*.

15 000 km darmowej podróży w 100% elektrycznym Renault ZOE**

Samochód elektryczny to wyjątkowa przyjemność z jazdy i swoboda, jakiej nie zna żaden kierowca pojazdu spalinowego. Od dziś możesz zapomnieć o stacjach paliw, gdyż swój samochód naładujesz nawet za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego.

Jeśli jednak zależy Ci na czasie, wyruszysz w dłuższą podróż lub zechcesz szybko uzupełnić zapas energii w ciągu dnia, korzystaj ze stacji GreenWay – ogólnopolskiej sieci stacji szybkiego ładowania. Dzięki nim w ciągu około 90 minut doładujesz swoje elektryczne Renault do 80%***.
To wyjątkowo wygodny sposób ładowania, dzięki któremu zapewnisz sobie komfort podczas dłuższych tras. Dogodne położenie stacji, prostota użytkowania i wysoka jakość obsługi sprawią, że podróżowanie elektrycznym samochodem będzie swobodne i komfortowe.

Przy zakupie Renault ZOE w ramach promocji otrzymujesz bezpłatne ładowanie na stacjach GreenWay do wysokości 3000 zł, co wystarczy na przejechanie 15 000 km.

W skrócie
Długość całkowita 4084 mm
Szerokość całkowita 1945 mm
Wysokość pojazdu nieobciążonego 1562 mm
Pojemność bagażnika pod półką 338 dm³
Pojemność bagażnika ze złożoną kanapą 1225 dm³