Ekologiczne samochody firmowe stwarzają również dużo większe możliwości budowania wizerunku, bowiem kreacja reklamowa takich flot może eksponować ich ekologiczny charakter. Dbałością o środowisko w aspekcie zarządzania firmową flotą samochodową wykazuje się coraz więcej firm, dzięki czemu w znacznym stopniu ograniczana jest emisja CO2. Część przedsiębiorstw decyduje się na zbudowaniu wokół ekologicznego charakteru aut całej strategii reklamowej i komunikacji wizualnej. Jest to świetny sposób na budowanie relacji z potencjalnymi klientami oraz skuteczna metoda realizacji zadań z zakresu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. Współcześnie dbałość o zrównoważony rozwój jest ważnym filarem budowania strategii marketingowej wielu kluczowych korporacji. Zastanawiacie się jak zbudować ekologiczny wizerunek Waszej floty samochodowej? Zespół Demo ma na to niejeden pomysł!

Firmowe samochody działające w trybie eko szturmem podbijają europejskie drogi. Szacuje się, że w ciągu 2 lat firmowe floty we Francji, czy w Wielkiej Brytanii aż w 50-60% będą składały się z aut opartych o napędy hybrydowe. Ten trend ma również odbicie w naszym kraju.

Pracujemy w duchu eko

Odpowiedzialne podejście do ekologii ważne jest również w codziennej naszego zespołu. Dlatego w swojej ofercie posiadamy m.in. technikę druku Latex firmy HP, która oparta jest o bezwonne tusze na bazie wody.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Super promocje!

Szczegóły promocji- kliknij

Oklejanie samochodów reklamą we Wrocławiu

Upadłość konsumencka

Poradnik o upadłości konsumenckiej, ile kosztuje upadłość, jak długo trwa upadłość konsumencka.

Wyprzedzamy konkurencję dzięki reklamie na samochodach

Spójna strategia wizualna sprawi, że wszystkie materiały sygnowane nazwą Waszego brandu będą wyrażały ideę przedsiębiorstwa. Tym samym prowadzone kampanie reklamowe staną się bardziej autentyczne w odbiorze, dzięki czemu brand będzie udział zaufanie. Dlatego wszystkie kreacje powinny być starannie przemyślane i dopasowane do profilu działalności. W agencji Demo zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem firmowych samochodów, zdając sobie sprawę, jak duże znaczenie w budowaniu wiadomości marki odgrywają obrazy. Tworzymy projekty, które niosą historie firm od Wrocławia, przez Poznań, Warszawę aż do Gdańska sprawiając, że reklama kołem się tacy i jest niekończącą się opowieścią o firmie.

Reklama na samochodzie w Katowicach

Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach. Agencja Reklamowa DEMO to fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów i techniki do klejonych powierzchni, własna drukarnia wielkoformatowa.

Zapraszamy do współpracy: Agencja Reklamowa DEMO – tel. kom: 783 838 310.